M2 Dane techniczneDesignCennikCennik LiteKod promocyjny

Ładowanie...

Prostota w nowoczesnym wydaniu


Atrakcyjny i praktyczny

Wielu osobom znany jest problem wąskiej długiej działki, na której ciężko wpasować odpowiedni budynek. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom zaprojektowano M2, który idealnie wpasowuje się w wąskie i długie działki.

Jego skromna forma na planie prostokąta nawiązuje do tradycji oraz jest uosobieniem zwartej, energooszczędnej bryły budynku.

Z racji funkcjonalności oraz energooszczędności zastosowano niewielkie przeszklenia od strony północnej. Jest to bardzo ważne, dlatego, że sytuując taki budynek, zazwyczaj najbardziej niekorzystną stroną działki  (wąskie działki) będzie strona wejściowa. Natomiast najważniejszą dla mieszkańców jest część tarasowa.

Oczywiście w zależności od działki możemy wybrać pomiędzy wersją horyzontalną, z wejściem od dłuższego boku, a wersją wertykalną, z wejściem od krótszego boku.


Nowoczesne rozwiązania

Ogromnym atutem M2 jest bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń w obu wersjach, zarówno horyzontalnej, jak i wertykalnej. W każdej z wersji zastosowany został wyraźny podział na część prywatną tzw. nocną oraz na część dzienną.

Najważniejsze w tego typu budynkach jest zapewnić przestronność pomieszczeń pomimo małej szerokości budynku. Pod tym względem budynek M2 jest znakomitym wyborem. Szczególnie w wersji wertykalnej pomieszczenia strefy dziennej (kuchnia, pokój dzienny) są obszerne i bardzo przestronne.

Dodatkowo ogromne przeszklenia od strony południowej zestawione z małą szerokością budynku sprawiają, że pokój dzienny staje się wzorcowo doświetlonym pomieszczeniem, będąc jednocześnie otwartym na ogród.


W zgodzie z naturą

Ogromnym atutem M2 są niewątpliwie ogromne przeszklenia w pokoju dziennym, które powodują wrażenie, jakby ogród był na wyciągnięci ręki.

 

Wystarczy wyobrazić sobie samopoczucie jakie towarzyszy podczas spożywania posiłków przy tak ogromnych przeszkleniach sąsiadujących z samym ogrodem. Nawet w zimowe dni, mieszkańcy M2 mogą poczuć się jednością z towarzyszącym im wspaniałym ogrodem, odczuwając jednocześnie ciepło dochodzące z wewnątrz domu.
 


Dobry wybór

Budynek M2 został idealnie dostosowany dla rodziny z dziećmi, zapewniając nie tylko miejsce do nauki i pracy, ale również miejsce do odpoczynku i zabawy.