E3 Dane techniczneDesignCennikKod promocyjny

Ładowanie...

Prostota i funkcjonalność


Wygoda - istota własnego domu

E3 to duży i nowoczesny budynek o bardzo wygodnym rozłożeniu stref mieszkalnych.

 

Elewacja tego budynku sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie.

 

E3 posiada dużą powierzchnię przeszkleń, które zlokalizowane są głównie na stronę południowo-zachodnią, znakomicie doświetlając i ogrzewając wnętrze.


Radość z mieszkania

Idealny dla osób doceniających duże przestrzenie. Niebanalny rozkład przestrzeni i pomieszczeń zrobi ogromne wrażenie na niejednym znajomym.

 

Bardzo duży, prawie 40 metrowy, wygodny taras górnej kondygnacji dostępny jest z dwóch sypialni przylegających do niego oraz z komunikacji, dla każdego domownika, jak i gościa.

 

Jest on idealnym miejscem na spotkania w gronie rodzinnym i ze znajomymi.


Przyjemność użytkowania

Duży salon z jadalnią to znakomite miejsce na spotkania ze znajomymi lub organizacje rodzinnych uroczystości.

 

Sypialnia małżeńska z osobną garderobą i łazienką jeszcze bardziej poprawia komfort użytkowania oraz podkreśla mocny charakter budynku.

 

Horyzontalne okna w sypialni małżeńskiej oraz łazience dają większe poczucie prywatności przy jednoczesnym, delikatnym doświetleniu oraz zadbaniu o energooszczędność.


Ekskluzywny charakter

E3 to idealny budynek dla ludzi ceniących wyjątkowe i niepowtarzalne rozwiązania bez kompromisów. Znakomity dla 4 osobowej rodziny ceniącej duże przestrzenie oraz niepowtarzalny charakter budynku, który będzie wyróżniał się spośród otaczającej go zabudowy.