E2 Dane techniczneDesignCennikKod promocyjny

Ładowanie...

Dom otwarty na Słońce


Mocny charakter

“Dom otwarty na Słońce” to idealny opis tego budynku. E2 przyciąga uwagę bardzo ciekawą formą i modernistyczną architekturą.

 

Budynek ten fantastycznie współgra z otaczającym go krajobrazem i zarazem niesamowicie wyróżnia się spośród otaczającej go rzeczywistości.


Doskonała harmonia z naturą

Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu, E2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla budownictwa energooszczędnego i nisko-energetycznego.

 

Duża ilość przeszkleń od strony południowej i wschodniej oraz ich równoczesny brak od strony północnej podkreślają energooszczędność budynku oraz dodatkowo naturalnie doświetlają budynek dodając mu uroku i niepowtarzalności.


Niesamowity klimat

Nieszablonowy sposób rozkładu pomieszczeń wewnątrz budynku oddziela strefę prywatną, składającą się z dwóch sypialni, od strefy dziennej, przy zachowaniu bardzo dużej funkcjonalności.

 

Dodatkowo, uczucie przestronności zwiększa bardzo duży, otwarty na kuchnię pokój dzienny. Ogromy taras jest wspaniałym miejscem na spotkania w najbliższym gronie.

 

Możliwość zamiany pokoju rekreacyjnego na sypialnie jest dużym atutem w przypadku powiększenia się rodziny.


Obfitość możliwości

E2 to bardzo dobrym przykładem budynku energooszczędnego. Budynek ten, jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących czegoś więcej od swojego domu. Znakomity wybór dla młodej rodziny myślącej o przyszłości.