Ładowanie...

Ecoline

Bogactwo możliwości zamiast ograniczeń

Siła i wytrzymałość

W Ecoline, wszelkie wykorzystywane materiały są ekologiczne i naturalne, dzięki czemu polepszany jest już i tak, korzystny mikroklimat panujący w budynku. Nowoczesne budownictwo, stawia coraz to większe wymagania, pod względem właściwości materiału. Wymagania te, zdecydowanie spełnia drewno KVH, produkowane z wysokogatunkowego drewna świerkowego. Materiał ten jest idealną odpowiedzią na wysokie wymagania budownictwa prefabrykowanego QMetters, ze względu na swoje właściwości i wysoką wytrzymałość.


Naturalna ochrona Twojego domu

Wełna mineralna, wykorzystywana w ECOLINE jest wysokiej jakości materiałem, zaliczanym do grupy materiałów ekologicznych. Doskonałe właściwości termiczne i akustyczne wełny mineralnej powodują, że jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów w całym sektorze budowlanym. W budownictwie prefabrykowanym, wełna mineralna nabiera szczególnego znaczenia, ze względu na wysoką paro-przepuszczalność, niepalność i hydrofobowość.


Stworzyliśmy trzy standardy Ecoline o szerokim wachlarzu rozwiązań. Spraw by stały się jeszcze bardziej indywidualne. By nic Cię nie ograniczało.

Ecoline - to linia obejmująca trzy standardy: Exclusive, Elite i Elegance.
Wszystkie standardy Ecoline posiadają bogate wykończenie zewnętrzne, wewnętrzne instalacje techniczne oraz spełniają surowe wymogi Unii Europejskiej wobec budownictwa energooszczędnego.


Budynki QMetters już na początku dostarczają wielu powodów do satysfakcji

Technologia systemowa QMetters, oparta jest o ciężki szkielet z drewna KVH, przez co budynek jest tylko nieznacznie lżejszy, od jego odpowiednika w technologii murowanej.
Wszystkie elementy prefabrykowane są na hali produkcyjnej, w stałej temperaturze, dzięki czemu nie są tak podatne na zmienne warunki atmosferyczne. Technologia systemowa QMetters charakteryzuje się bardzo wysoką precyzją i jakością wykonania.


Mapa dostępności:

 
Poniżej znajduje się lista Państw,
w których dostępny jest Ecoline:
 
 
Portugalia Hiszpania
Gibraltar Andora
Francja Monako
Luksemburg Belgia
Holandia Szwajcaria
Liechtenstein Włochy
Niemcy Austria
Wielka Brytania Irlandia
Norwegia Szwecja
Finlandia Dania

 

 

 

Cennik Ecoline:

 

Standardy Ecoline: Elegance Exclusive Elite
Współczynnik przenikania ciepła: U=0,13 W/m2*K  U=0,11 W/m2*K  U=0,09 W/m2*K

 

Ceny za 1m2 uzależnione od metrażu pow. mieszkalnej: Elegance Exclusive Elite
Powyżej 200m2 Indywidualna Indywidualna Indywidualna
150 m2 - 199 m2 od 999 € od 1199€ od 1399 €
100 m2 - 149 m2 od 1199 € od 1299 € od 1599 €
80 m2 - 99 m2 od 1399 € od 1599 € od 1799 €

 

 

 

Szybki kontakt